Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul da yaşayan Elit Seksi escort Sultan

  • Zip/Postal Code: 34000
  • Listed: 18 Aralık 2018 23:30
  • Expires: This ad has expired

Description

Güzelliğimin değerini bilen erkek arkadaşlarım, her fırsatta bana  olmadık sürprizler yapıp, gönlümü fethetmeyi başarıyor. Şimdiye kadar bana gösterdikleri bu özen ve alaka için hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Seks hayatıma onlar sayesinde renk geldi. Yaşımın en deli dolu ve hareketli anlarını sizlerle yaşarken içime işleyen o enfes duyguları bir türlü unutamıyorum.

Şimdilerde otuzlu yaşlarımın daha başında olmama rağmen bana olgun kaşar demeye başladılar. Ama olsun ben bu halimle bile işe yeni atılan genç kızlardan çok daha alımlı ve seksiyim. Gençliğim ve güzellik dönemlerinde benim başardığım fantezileri şimdi onların yapacağını hiç de sanmıyorum. En çılgın fantezilere atılırken hissettiğim mutluluğu ve huzuru nasıl ifade edeceğime ben bile bazen şaşırıyorum. Ama bunları benimle birlikte yaşadığın zaman daha iyi anlayacaksın.

Ama şunu çok iyi bilmelisin ki bende bulacağın tecrübe ve fantezi yoğunluğunu genç ve deneyimsiz kızlarda asla bulamazsın. Seni seksin en çılgın serüvenlerine sürüklerken elimden geldiğince yüksek bir şekilde zevk almanı sağlayacağım. Benden nasıl beklentilerin olduğunu keşfetmeni istiyorum. Daha sonra bunlar üzerine yoğunlaşarak seks hayatımıza tüm hızı ile devam edeceğiz. Yada senin istediğin fantezileri bol bol yaparak içindeki tüm hasretleri gidereceğiz.

Olgun olmamı sakın bir dezavantaj olarak değerlendirme, hem güzellik ve fizik olarak son derece dinç bir hatunum, güzelliğimi tattıktan sonra zaten buna sen kendin de karar vereceksin. Seks hayatına ekleyeceğim bu sıra dışı tecrübelerden sonra daha önce bunları tatmadığını göreceksin. Ama her durumda bana istediğin zaman ulaşabilirsin. Sana çok özel bir cep telefonu vereceğim. Bu sayede yedi gün yirmi dört saat bana ulaşabilirsin.

Sana çok özel bir deneyim yaşatacağım. Benimle geçirdiğin saatlerden sonra başka kızlarda bu heyecanı bulacağını sanıyorsan, büyük bir yanılgıya düşebilirsin. Benim sana vereceklerim ve vaat ettiklerim büyük sürprizlerle dolu. Ben senin yerinde olsam bu güzel fırsatı asla kaçırmazdım.

276 total views, 1 today

  

Listing ID: 3325c1958066b6ed

Report problem

Processing your request, Please wait....