Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Otele Gelen Vip Tatlı Yabancı Escort Vika

  • Listed: Aralık 18, 2018 5:15 pm
  • Expires: This ad has expired

Description

Hayatın sadece nefes almaktan ve yaşamak için temel gereksinimleri karşılamaktan ibaret olmadığını çok iyi biliyorum. Eğer bana soracak olursan hayatın en temel ve öncelikli gereksinimi sürekli ve gönlünce sevişmektir. Ben genç yaşım ve enfes güzelliğim ile bu felsefenin tüm kriterlerini yerine getirmek için var gücüm ile çalışıyorum. Şu ana kadar çok başarılı ve özgün çalışmalara imza attığımı söylesem hiç de yalan olmaz. Çünkü her an başka bir heyecan ve sıra dışı bir macera her açıdan bizi dinç tutacaktır. Son zamanlarda özgürce sevişen erkeklerin sayısında esaslı bir azalma olduğunu fark ettim. Bunun en önemli nedeni ise, sevişecek ve seksin içine verecek özel bir mekan olmadığından ileri geldiğini düşünüyorum. İşte bu duruma artık bir el atmak istedim ve erkeğimin özgürce seks yapması için, otele gelerek seks hizmeti vereceğim.

Bu iddialı girişim ile senin tüm cinsel beklentilerini özgürce karşılamak istiyorum. Tüm meraklı gözlerden ve saçma sapan sözlerden uzak bir yerde sen ve ben bir başımıza saatlerce özgürce sevişip bu şehvetli saatlerin tadını çıkaralım. Telefonlarımızı kapatıp sadece çıplak ve dinç bedenlerimize odaklanalım. Sana bu gece yaşatmayı istediğim o kadar heyecanlı macera var ki onları düşündükçe bile kanım kaynıyor. Güçlü kollarını ve erkek gibi erkek olan bedenini keşfetmek için her şeye hazırım. Aynı ölçüde sende benim, diri göğüslerimi ellerinle okşa ve yuvarlak kalçama şaplak at. Bu sempatik davranışlar aramızda sıkı bir samimiyet gelişmesini sağlayacaktır. Eğer istersen sınırların ötesine geçerek daha azgınca dürtülerimizi ön plana çıkarabiliriz. Bu gece senin gecen ve her türlü seks serüvenini istediğin gibi yaşamanı istiyorum. Ben sana vermek için sabırsızım. Diri aletin ile hayatın tadını baştan tatmak istiyorum.

Otele giriş yaptıktan sonra istediğin bir odaya geçip, kapımızı da kilitleyelim. Tüm gözlerden uzak sıcak yatağımızda sevişirken zamanın durmasını ve hep bu frekansta kalmasını isteyeceksin.

No Tags

33 total views, 2 today

  

Listing ID: 4525c1900327a0bd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply