Welcome, visitor! [ Login

 

Kadıköy Elit Escort Çilem – İstanbul

  • Listed: 9 Ekim 2018 10:43

Description

Beni tanıdıktan sonra hayatın asla bir daha eskisi gibi olmayacak. Beraber yatağa girdiğimiz andan itibaren sana yaşatacağım enfes saatlerden sonra daha büyük beklentilere kapılıp etrafındaki diğer kızlardan bunları bulacağını düşünüyorsan, büyük bir yanılgıya kapılabilirsin. Çünkü benim sana vereceğim hazzı ve şehveti, başka bedenlerde bulamazsın. Ben sana daha önce verilmeyen güzellikleri sunacağım. Ansızın içime giren ve kasıklarımın arasında oluşan aşırı bir seks isteği beni sana daha çok çekecek. İşte tamda bu anda bana istediğin tüm çılgınlıkları uygulayabilirsin. Merak ettiğin ve yapmak istediğin tüm fantezileri tek tek uygulayalım. İçinde yaşanmamış bir fantezi kalmamalı. Yada işi bana bırakacak olursan, en özel fanteziler eşliğinde enfes bir seks fantezisi yaşatabilirim. Ben sana yeterim de artarım.

Beni yaşayarak daha net anlayacaksın. Benim seks hayatım, etrafında gördüğün diğer kızların kinden çok daha farklı, benimle geçirdiğin her an mutlu olacak ve seksi bedenim ile tüm şehveti yaşayacaksın. Seksin bize verdiği huzur ve özgürlük eşliğinde sana yaşatmayı istediğim çok güzel saatler bizi bekliyor. Sen, bu gece tüm serüvenlere atılırken en mutlu anlarına tanık olmak istiyorum. Seksin gücüne inanmalıyız. Lütfen benim gibi sende bize ve mutluluğumuza inan. Hayatın önümüze çıkardığı bu fırsatları değerlendirmemiz gerekmez mi? Hazzın ve şehvetin, mutluluk denizinde sen ve ben saatlerce nefes almadan sevişmeliyiz. Bu duyguları yaşadıkça bana karşı olan bakış açında değişilik olacak. Ben seksi sadece para için yapan bir hatun olmadım. Bugün de seninle sevişirken zevk almak ve hayatın bana sunduğu bu şehveti özgürce yaşamak istiyorum.

Sana kendimi ifade ederken, çok heyecanlandığımı söylemek istiyorum. Bu yazımı okudukça duygularımın tüm samimiyetine inanmanı istiyorum. İlk karşılaşmamızdan itibaren bunları sana yaşayarak göstereceğim. Beni yaşayarak ve dokunarak asla doyuma ulaşamazsın. Sana tüm şehvetimi bu gece sunacağım. Sıkı bir hazırlık yapsan iyi olacak.

No Tags

259 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....